Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Koncert Yagi Kowalik w MCK

„Yaga Kowalik w repertuarze Piaf, Gréco, Aznavour…” to tytuł koncertu, który odbędzie się 18 marca br. o godz. 17 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Artystka związana z Krakowską Sceną Piosenki Francuskiej zaśpiewa z towarzyszeniem akordeonisty Walentyna Dubrowskiego.

Yaga Kowalik jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. W latach 90. XX w. przebywała na stypendium piosenkarskim w Paryżu, co zaowocowało współpracą m.in. z kompozytorem Norbertem Chiche oraz fascynacją twórczością klasyków piosenki francuskiej.

Koncert, z którym artystka wystąpi w Tomaszowie Mazowieckim, to składanka największych przebojów z repertuaru takich ikon francuskiej estrady jak: Edith Piaf, Juliette Gréco czy Charles Aznavour. Brawurowa interpretacja piosenek, świetna gra akordeonisty oraz oprawa muzyczna koncertu przeniosą słuchaczy w świat paryskiej, artystycznej bohemy i zapewniają niepowtarzalne doznania.

Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym (prosimy o zapoznanie się z regulaminem znajdującym się na stronie www.mck-tm.pl) i obowiązującymi obostrzeniami. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje na temat koncertu można uzyskać w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury (pl. T. Kościuszki 18) oraz pod numerem telefonu 44 712-23-69.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij