Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Koncerty jazzowe dla Marka Karewicza

W ramach akcji charytatywnej rozpoczętej w Krakowie, odbędą się koncerty jazzowe dla wybitnego fotografika i Honorowego Obywatela Tomaszowa Mazowieckiego, Marka Karewicza. Na pierwszy z nich zapraszamy w czwartek 20 października o godz. 19.00 do Galerii Sztuki Arkady.

Na koncercie wystąpi legendarny szwedzki saksofonista Göran Larsen w towarzystwie: Dariusza Igielskiego (fortepian), Bartosza Stępnia (kontrabas) oraz Wojciecha Lubczyńskiego (perkusja). Spotkanie otworzy gitarowym repertuarem Maciej Smoluch. Z kolei 30 października o godz. 19.00 odbędzie się koncert Kaspera Tranberga – trąbka, Marka Kądzieli – gitara, Maxa Muchy – kontrabas, Kaspera T. Christiansena –perkusja i Macieja Smolucha – gitara klasyczna.

Bilety na oba spotkania są dostępne w Galerii Sztuki Arkady (organizatora obu koncertów), ul. Rzeźnicza 4. Informacje pod nr tel. 44 724 91 98 oraz http://galeriaarkady.art.pl/galeria-wystawy/zapowiedzi.

Koncerty będą doskonałą okazją do rozmowy i nabycia prac artysty, a nade wszystko pomocy. Pełen dochód ze sprzedaży biletów oraz zdjęć zasili konto pana Marka.

Plakat Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij