Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Konferencja „Tomaszów - 230 lat istnienia. Początki miasta - rozwój - drogi do niepodległości”

Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim im. Antoniego hr. Ostrowskiego oraz Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowały  Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Tomaszów - 230 lat istnienia. Początki miasta - rozwój - drogi do niepodległości”, która odbyła się dziś (18 kwietnia) w Sali Obrad Urzędu Miasta (obrady plenarne i panel II) oraz w siedzibie Muzeum (panel I).


Podczas obrad, które miały miejsce w Urzędzie Miasta zaprezentowali się wykładowcy z Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim, którzy w swoich wykładach przedstawili historię Tomaszowa, Rozwój sieci parafialnej oraz wiele innych zagadnień dotyczących naszego miasta.  Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij