Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Konkurs „Bezpieczny przedszkolak”

VI konkurs „Bezpieczny Przedszkolak” odbył się 22 maja, w Przedszkolu nr 7. Konkurs był skierowany do dzieci sześcioletnich z tomaszowskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.


Przedszkolaki zmierzyły się z różnymi konkurencjami: układały puzzle, dopasowywały numery alarmowe, określały czy zdania są prawdziwe czy fałszywe, liczyły sylaby i głoski w podanych wyrazach. Po części teoretycznej na uczestników czekały zadania w Miasteczku Ruchu Drogowego. Dziecii miały za zadanie przejechać na rowerach wyznaczoną trasę, zwracając uwagę na znaki drogowe. Kolejnymi konkurencjami była jazda slalomem między pachołkami i „zjazd strażaka” na placu zabaw.


Uczestników oceniali przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Tomaszowie Mazowieckim: Andrzej Mela – Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego i Adam Kolecki - II zastępca Wydziału Prewencji.


Wyniki konkursu:

I miejsce Przedszkole nr 17 - Diana Cukier;
II miejsce Przedszkole nr 16 - Michael Markowicz;
III miejsce Przedszkole nr 7 - Bogusław Tomasik.


Konkurs objął patronatem prezydent Marcin Witko. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom i opiekunom za wspaniałą zabawę.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij