Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Konkurs z „Białą Górą” w tle

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim we współpracy z TKSM Biała Góra organizuje konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu tomaszowskiego pn. „Biała Góra wśród przyrody”. Polega on na wykonaniu makiety odkrywkowej kopalni piasku kwarcowego Biała Góra (praca w grupach maksymalnie trzyosobowych).

Konkurs jest dwuetapowy. W szkołach najciekawsze prace wybiorą nauczyciele, a następnie przyjrzy się im specjalnie powołane Jury i będzie oceniać prace w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1–3 oraz 4–8 szkoły podstawowej, klasy 1–5 szkół ponadpodstawowych.

Termin i miejsce składania prac: od 15 marca do 14 kwietnia 2023 roku (oprócz sobót i niedziel) w godz. 8.30-15.30 w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, pl. Kościuszki 18.

Gala wręczenia nagród odbędzie się 28 kwietnia 2023 roku w budynku administracyjnym PTT Groty Nagórzyckie, ul. Pod Grotami 2/6, gdzie zostaną zaprezentowane wszystkie prace konkursowe.

Szczegółowe informacje, dokładne wytyczne, Regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie internetowej Organizatora, pod adresem: mck-tm.pl.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij