Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Konsultacje projektu Gminnego Programu Rewitalizacji – weź udział

Od 15 maja 2023 r. do 14 czerwca 2023 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2023-2030. Konsultacje kieruje się do mieszkańców Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz wszystkich interesariuszy procesu rewitalizacji.

Konsultacje projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2023-2030 przeprowadzone będą w następujących formach:

1) zbierania uwag w postaci papierowej lub elektronicznej, z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego, w czasie udostępnienia projektu Gminnego Programu Rewitalizacji umieszczonego na stronie internetowej www.tomaszow-maz.pl w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.tomaszow.miasta.pl/public/ oraz dostępnego w siedzibie Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego;

2) otwartego spotkania konsultacyjnego podczas którego omówiony zostanie projekt Gminnego Programu Rewitalizacji miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2023-2030. Podczas spotkania zbierane będą uwagi do projektu dokumentu. Spotkanie zaplanowano 02.06.2023 r. godz. 13-15 w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. P.O.W. 10/16, w Sali Obrad Rady Miejskiej na I piętrze;

3) ankiety elektronicznej uzupełnianej online, dostępnej na stronie internetowej www.tomaszow-maz.pl – link: https://ankieta.deltapartner.org.pl/tomaszow_maz_gpr_ankieta

Projekt Gminnego Programu Rewitalizacji miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2023-2030 wraz z załącznikami oraz formularz konsultacyjny dostępne będą od 15 maja 2023 r. do 14 czerwca 2023 r.

• w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.tomaszow.miasta.pl/public/ i na stronie Internetowej: www.tomaszow-maz.pl;

• w siedzibie Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, ul. POW 10/16, 97-200 Tomaszów Mazowiecki w godzinach pracy urzędu.

Zawiadomienie o rozpoczęciu konsultacji społecznych oraz formach w jakich będą przeprowadzone, zamieszczone będzie na w formie obwieszczenia w Biuletynie Informacji Publicznej: www.bip.tomaszow.miasta.pl/public/ i na stronie Internetowej: www.tomaszow-maz.pl oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu miasta Tomaszowa Mazowieckiego nie później niż w terminie 7 dni przed dniem ich rozpoczęcia. Zawiadomienie stanowi załącznik do niniejszego zarządzenia.

Uwagi do projektu Gminnego Programu Rewitalizacji należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 14 czerwca 2023 r. (decyduje data wpływu):

• drogą elektroniczną na adres: g.wlazlo@tomaszow-maz.pl;

• drogą korespondencyjną na adres: Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, ul. POW 10/16, 97-200 Tomaszów Mazowiecki; • w sekretariacie Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, ul. POW 10/16, 97-200 Tomaszów Mazowiecki w godzinach pracy urzędu;

• poprzez formularz uwag on-line dostępny pod adresem: https://ankieta.deltapartner.org.pl/tomaszow_maz_gpr_formularz.

Wyniki konsultacji udostępnione zostaną na stronach internetowych: www.tomaszow-maz.pl i www.bip.tomaszow.miasta.pl/public/, niezwłocznie po zakończeniu konsultacji. Sporządzona zostanie informacja podsumowująca ich przebieg, zawierająca dane o miejscu i czasie ich przeprowadzenia, omówienie ich przebiegu oraz zgłoszonych uwag wraz z odniesieniem się do nich.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w związku z realizacją zadania w ramach projektu pn. „Tomaszów Mazowiecki – opracowanie dokumentacji w ramach wsparcia rozwoju miast POPT 2014-2020” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 – 2020, Miasto Tomaszów Mazowiecki.

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij