Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Lechia ma nowego trenera. Siatkarzy poprowadzi Bartłomiej Rebzda

W pierwszoligowych zmaganiach, trenerem Lechii Tomaszów Mazowiecki będzie Bartłomiej Rebzda, który w poprzednich rozgrywkach pracował jako drugi trener zespołu.

FOTO

Bartek Rebzda to wychowanek tomaszowskiej Lechii. Jest trenerem drugiej klasy oraz trenerem przygotowania motorycznego ukończonego w Elite Performance Institute. Pracę trenerską rozpoczął w AZS AWF Biała Podlaska w 2013 z kadrą kobiet. Następnie, od 2014, z sukcesami szkolił grupy młodzieżowe Lechii. Jego podopieczni zajęli II miejsce Mistrzostw Polski Kinder +Sport w 2016. Od sezonu 2016/2017 pracował jako drugi trener seniorskiej Lechii.

Przypomnijmy, że dotychczasowy I trener zespołu, Tomasz Migała, ze względu na liczne obowiązki zawodowe zrezygnował z pełnienia tej funkcji.

Tomaszowski klub dokonał również kolejnego wzmocnienia. Nowym środkowym będzie Przemysław Toma, który ostatnio reprezentował KS MOSIR Huragan Międzyrzec Podlaski. Z klubem pożegnali się natomiast Mariusz Pruski i Michał Mysera.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij