Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Lechia najlepsza w Memoriale Wiesława Gawłowskiego

Po raz pierwszy w historii organizacji Memoriału Wiesława Gawłowskiego KS Lechia zajęła pierwsze miejsce. Był to już XI turniej piłki siatkowej mężczyzn poświęcony pamięci "małego - wielkiego" siatkarza pochodzącego z Tomaszowa. Oprócz gospodarza, wzięły w nim udział drużyny Czarnych Rząśnia, Legii Warszawa i Huraganu Wołomin.
Zdjęcie z zawodów

Turniej rozgrywany był 3 i 4 września. Drużyny grały "każdy z każdym", po 3 sety bez względu na wynik, każdy set wart był 1 punkt. Nasi siatkarze wygrali wszystkie swoje spotkania 2:1. Podczas turnieju, trener Lechii, Tomasz Migała, sprawdził przedsezonową dyspozycję wszystkich siatkarzy. Szansę do gry dostali zarówno ci doświadczeni, jak i najmłodsi w drużynie zawodnicy, którzy dopiero co skończyli wiek juniora. MVP w drużynie Lechii został Maciej Janikowski. W drużynie Legii Warszawa, MVP został wybrany Kacper Buczek. Pamiątkowe statuetki drużynom i zawodnikom wręczyli wiceprezes zarządu KS Lechia Tomaszów - Robert Papis i prezes Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej - Marek Hertel.

 

Zajęte miejsca:

 

  1. KS Lechia Tomaszów
  2. Legia Warszawa
  3. Czarni Rząśnia
  4. Huragan Wołomin

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij