Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Letnia Scena Artystyczna – będą jeździć i grać

To nie żart! Teraz koncertuje się, jeżdżąc na rowerze. Nie wierzycie? To przyjdźcie w najbliższy piątek, 18 sierpnia na plac Kościuszki, a przekonacie się sami. O godz. 20 na naszej Letniej Scenie Artystycznej zobaczycie i usłyszycie Orkiestrę na Dużym Rowerze, półfinalistów telewizyjnego show Mam Talent!


Muzycy wystąpią w sześcioosobowym składzie, grając muzykę z pogranicza popu i folku. Sami o sobie mówią, że są „samojezdnymi samograjami”, dżentelmenami z instrumentami, których do działania najbardziej motywują entuzjastyczne okrzyki publiczności na koncertach. Mamy więc nadzieję, że i tomaszowska widownia odpowiednio zdopinguje artystów, którzy wystąpią w naszym mieście podczas trasy koncertowej Maniana Tour ’23.

Przed koncertem głównym jak zawsze od godz. 18 będzie funkcjonować stoisko animacyjne dla dzieci, a na Open Stage zaprezentują się lokalni wykonawcy.

Zapraszamy!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij