Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Międzynarodowy Dzień Mediacji oraz Tydzień Mediacji w Tomaszowie Mazowieckim

17 października br. obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Mediacji, a od 14 do 18 października trwał będzie Tydzień Mediacji. Z tej okazji Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim oraz tomaszowscy mediatorzy, wpisani na listę stałych mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim, zapraszają na spotkania informacyjne.

mediacje

14 października w godzinach 15-16.30, a także od 15 do 18 października w godzinach 14-15 w sali konferencyjnej na I piętrze (pok. 106) w budynku Sądu Okręgowego w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Prezydenta I. Mościckiego 9 dyżurować będą: Liliana Pułka - mediator w sprawach cywilnych, gospodarczych, prawa pracy i rodzinnych; Grzegorz Zań - mediator w sprawach cywilnych, gospodarczych i administracyjnych oraz Jakub Olczyk - mediator w sprawach cywilnych i gospodarczych. Natomiast od 21 października mediatorzy zapraszają na spotkania informacyjne i konsultacyjne w każdy poniedziałek w godz. 15-16, również w tomaszowskim sądzie.

Można się z nimi skontaktować również za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając e-mail na adres: mediacje.tomaszow@gmail.com.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij