Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2019-06-17

Miejsce Przyjazne Seniorom. Zgłoszenia 31 sierpnia

Od 17 do 31 sierpnia można zgłaszać kandydatury do tytułu „Miejsca Przyjaznego Seniorom”. Celem projektu jest promowanie miejsc na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego, w których osoby starsze traktowane są w sposób szczególnie przyjazny, czują się swobodnie lub korzystają ze specjalnych przywilejów.

FOTo


Miejscami przyjaznymi  seniorom mogą być kawiarnie, sklepy, apteki,  kina, a także różne instytucje publiczne tj. muzeum, ośrodki kultury, prywatni przedsiębiorcy albo też podmioty podejmujące działania na rzecz seniorów. Miejsca zarekomendowane zostaną rozpatrzone przez Tomaszowską Radę Seniorów  i zatwierdzone przez prezydenta miasta. Zgłoszeń mogą dokonać m.in. organizacje pozarządowe, instytucje, firmy lub grupy składające się z co najmniej 10 osób.

Formularze dostępne są  m.in. na stronie internetowej www.seniortm.pl oraz w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta. Wypełnione dokumenty należy złożyć w magistracie.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij