Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Mikołajkowy pojedynek w Arenie

Przed nami wyjątkowe zawody w łyżwiarstwie szybkim dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Klub Sportowy Arena Tomaszów Mazowiecki. 18 i 19 grudnia zawodnicy powalczą o puchar prezydenta miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Start godzina 9.

„Mikołajkowy pojedynek w Arenie” to świetna okazja, aby w sportowej rywalizacji sprawdzić swoje umiejętności i powalczyć o pierwsze miejsca. Zawody skierowane są do dzieci i młodzieży szkolnej z Tomaszowa Mazowieckiego. Każde dziecko, biorące udział w zawodach otrzyma ciekawy upominek. Start uczestników odbędzie się w 6 grupach wiekowych (F1, F2), (E1, E2) oraz (D1, D2), na 3 dystansach (od 100 m, 300, do 500 m – w zależności od wieku) z podziałem na płeć.

Zapisy na zawody przyjmowane są drogą elektroniczną na adres email: zawody@arenalodowa.pl, tytuł wiadomości: „Mikołajkowy pojedynek w Arenie” z załączonym formularzem zgłoszeniowym znajdującym się na stronie Areny Lodowej w zakładce Zawody.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 grudnia 2021 r. Bezpłatna liczba startujących ograniczona jest do 150 osób i liczy się kolejność zgłoszeń. Zachęcamy do wzięcia udziału nie tylko młodych zawodników, ale również publiczność. Kibicujcie razem z nami!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij