Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Muzeum w czasie ferii

„Muzealne podchody – poszukiwanie skarbu” to propozycja tomaszowskiego muzeum skierowana do dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych.

„Muzealne podchody” to gra edukacyjna, gdzie na podstawie otrzymanych wskazówek należy pokonać wyznaczoną trasę, rozwiązać zadania, łamigłówki i odgadnąć hasło wskazujące miejsce, do którego należy dotrzeć i odnaleźć skarb. Gra odbywa się w scenerii wystaw stałych tomaszowskiego muzeum. Karty pracy są dostosowane do wieku uczestników.

Gra jest organizowana dla grup zorganizowanych, uczestników ferii zimowych i odbywać się będzie w budynku muzeum. Rejestracja (i szczegółowe informacje) pod numerem telefonu 44 724 48 48.

Muzeum zaprasza także w okresie ferii zimowych do zwiedzania wystaw stałych i czasowych, a także na pozostałe zajęcia z przygotowanej oferty na rok szkolny 2021/2022.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij