Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


MZK ma nową stronę internetową

Miejski Zakład Komunikacyjny uruchomił nową stronę internetową, dostępną pod niezmienionym adresem www.mzktomaszow.pl. W witrynie można sprawdzić m.in. aktualny rozkład jazdy, informacje o bezpłatnej komunikacji czy Strefie Płatnego Parkowania.

FOTO

Na stronie internetowej www.mzktomaszow.pl zawarte są również informacje o nowych usługach Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. 2 stycznia 2019 r. spółka uruchomi Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Na OSKP będzie można dokonać badań technicznych wszystkich typów pojazdów o długości do 14 m, korzystając z nowoczesnej linii diagnostycznej Uniline Quantum 5000, która spełnia najwyższe standardy w zakresie najnowszych osiągnięć techniki cyfrowej, wizualizacji, ochrony środowiska i ograniczenia zużycia energii. OSK będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz.7.00 -  19.00, a w soboty w godz. 9.00 - 17.00.

Dodatkowo w MZK można skorzystać z usług automatycznej myjni przystosowanej do busów, autobusów, samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych z naczepą o długości do 14m.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij