Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


MZK. Zmiany dla linii nr 5, 13 i 22

W poniedziałek 16 maja od godz.: 7.00 do odwołania zamknięty zostanie przejazd w relacji Główna - Warszawska - Zawadzka dla autobusów linii nr 5, 13 i 22.

MZK

Na czas zamknięcia przejazdu MZK wprowadza objazdy dla linii:

Nr 5 (objazd tylko dla kursów wykonywanych ul. Milenijną):

-  dla kursów z Glinnika przejazd do Zawadzkiej b/z dalej objazd ulicą Chopina do dworca następnie dotychczasową trasą,

- dla kursów z Hallera przejazd do dworca b/z dalej objazd ulicami: Chopina do ulicy Warszawskiej przez plac budowy do Zawadzkiej i dalej dotychczasową trasą. 

Przy dworcu obowiązują dotychczasowe przystanki, czyli dla kursów z Glinnika - przystanek na pętli przy dworcu, dla kursów z Hallera obowiązuje przystanek Główna - dworzec.

Nr 13:

 - trasa objazdu od Zawadzkiej ulicą Chopina do dworca, dla kursów do Suchej trasa objazdu z wjazdem na pętlę przy Dworcu. Dodatkowy przystanek Zawadzka przy Warszawskiej. Trasa objazdowa obowiązuje w obu kierunkach.

Nr 22:

-  dla kursu 7:26 z dworca (w dni powszednie) przejazd do ks. J. Popiełuszki b/z dalej objazd ulicami: M. Skłodowskiej Curie, Chopina do Zawadzkiej i dalej dotychczasową trasą.

Po trasie obowiązują wszystkie przystanki, w tym przystanki przy ulicy Chopina.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij