Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Nabór kandydatów na członków Tomaszowskiej Rady Seniorów

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego działając na podstawie Uchwały Nr V/51/2019 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 14 lutego 2019 r. o zmianie uchwały Nr VIII/53/2015 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie powołania Tomaszowskiej Rady Seniorów i nadania jej Statutu, ogłasza nabór kandydatów na członków Tomaszowskiej Rady Seniorów.

Nabór kandydatów prowadzony jest od 15 kwietnia  do 15 maja 2019 roku. O przyjęciu wniosku decyduje data wpływu do Urzędu Miasta.


nowa rada seniorów

Prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami należy przesłać lub złożyć do Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. POW 10/16, w godz. 7.30 – 15.30, środa 7.30 – 17.00. Zgłoszenia kandydatów mogą dokonywać przedstawiciele osób starszych oraz przedstawiciele środowisk działających na rzecz osób starszych.

Zgłoszenia złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

 
 

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij