Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Nabór kandydatów na członków Tomaszowskiej Rady Seniorów

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego działając na podstawie Uchwały Nr V/51/2019 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 14 lutego 2019 r. o zmianie uchwały Nr VIII/53/2015 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie powołania Tomaszowskiej Rady Seniorów i nadania jej Statutu, ogłasza nabór kandydatów na członków Tomaszowskiej Rady Seniorów.

Nabór kandydatów prowadzony jest od 15 kwietnia  do 15 maja 2019 roku. O przyjęciu wniosku decyduje data wpływu do Urzędu Miasta.


nowa rada seniorów

Prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami należy przesłać lub złożyć do Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. POW 10/16, w godz. 7.30 – 15.30, środa 7.30 – 17.00. Zgłoszenia kandydatów mogą dokonywać przedstawiciele osób starszych oraz przedstawiciele środowisk działających na rzecz osób starszych.

Zgłoszenia złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

 
 

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij