Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Natalia Kozar laureatką konkursu UODO

Natalia Kozar, uczennica SP nr 3 im. J. Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim, zajęła i miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Urząd Ochrony Danych Osobowych dla szkół biorących udział w programie edukacyjnym „Twoje dane - Twoja Sprawa”.

W tym roku zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie nagrań głosowych (podcastów) dla seniorów na temat zasad ochrony danych osobowych i bezpiecznego korzystania z sieci. Natalia nagrała tak zaskakujący i ciekawy „Komunikat dla Seniora”, że przykuła uwagę komisji konkursowej i wygrała.

Laureatka konkursu, 21 czerwca w Warszawie odebrała nagrodę z rąk Roberta Tyszkiewicza – Dyrektora Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz Agaty Jasztal – Dyrektora Zespołu Spraw Międzynarodowych i Konstytucyjnych w Biurze Rzecznika Praw Dziecko.

Konkurs zorganizowano pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Rzecznika Praw Dziecka.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij