Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Niebawem OSP otrzyma nowe samochody ratowniczo-gaśnicze

Podpisano już umowę na dofinansowanie. 2 nowe wozy strażackie otrzymają Ochotnicze Straże Pożarne z Białobrzeg i Ludwikowa. Na ich zakup otrzymamy 1 540 612,25 PLN dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

zdjęcie syreny alarmowej, ilustruje artykuł

W poniedziałek (29 lutego) umowę na dofinansowanie w imieniu miasta podpisali: wiceprezydent Tomasz Jurek i skarbnik miasta Mariola Sobolewska.

Przedmiotem projektu jest zakup 2 nowych wozów strażackich (Uterenowionych, wodno-pianowych, ciężkich samochodów ratowniczo - gaśniczych z napędem 4x4) dla jednostek ochotniczej straży pożarnej, OSP Tomaszów Mazowiecki - Białobrzegi i OSP Tomaszów Mazowiecki Ludwików. Zakup nowych wozów strażackich podyktowany jest koniecznością wymiany taboru jednostek. Nowe wozy zastąpią wieloletnie, wysłużone, nie spełniające norm technicznych i środowiskowych, a przede wszystkim bardzo awaryjne samochody będące na stanie poszczególnych OSP.

Wartość całego zadania wyniesie 1 812 485 zł.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij