Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-10-23

Nowe zasady bezpieczeństwa w Arenie Lodowej

W związku z wprowadzonymi nowymi narzędziami do walki z koronawirusem od soboty 17 października nieczynna jest siłownia w Arenie Lodowej. Ślizgawki będą nadal ogólnodostępne zgodnie z aktualnymi wymogami sanitarnymi.
 
Tygodniowy harmonogram ślizgawek jest aktualizowany na bieżąco i dostępny na stronie www.arenalodowa.pl. Obowiązuje limit 100 osób mogących jednorazowo korzystać z lodowiska.
 
„Nauka jazdy na łyżwach” to nowy projekt realizowany bezpłatnie i skierowany do wszystkich, bez względu na wiek. Zajęcia prowadzone są przez utytułowanych trenerów na co dzień pracujących z zawodnikami sekcji łyżwiarskich. Każdy chętny będzie miał okazję nauczyć się podstaw jazdy w ramach 3 bezpłatnych zajęć. Projekt realizowany będzie do końca roku. Zapisy są zbierane drogą elektroniczną na email: naukajazdy@arenalodowa.pl. Zapraszamy wszystkich, są jeszcze wolne miejsca.
 
W czasie stanu epidemii COVID-19 – uczestnicy zajęć sportowych odbywających się w Arenie lodowej zobowiązani są do bezwzględnego zastosowania się do poniższych regulacji:
 
I. Wymagania sanitarne przed rozpoczęciem zajęć sportowych.
 
Przy wejściu na Arenę Lodową każdy uczestnik ma obowiązek zachowania dystansu pomiędzy osobami (min. 2 metry).
 
Przy wejściu na Arenę Lodową każdy jest zobowiązany do dokonania obowiązkowej dezynfekcji rąk.
 
Przy wejściu na Arenę Lodową każdy jest zobowiązany posiadać zasłonięte usta i nos do czasu rozpoczęcia zajęć sportowych.
 
Każdy uczestnik zajęć sportowych jest zobowiązany przestrzegać zaleceń dotyczących stosowania higienicznych środków ostrożności i zachowaniu maksymalnie możliwych odległości od siebie.
 
Każdy uczestnik zajęć sportowych jest zobowiązany stosować się do ogłoszeń zarządcy Areny Lodowej ogłaszanych przez spikera, czy też przekazywanych w innej formie, zarówno przed rozpoczęciem zajęć jak i w trakcie.
 
II. Wymagania sanitarne przed rozpoczęciem i w trakcie zajęć sportowych.
 
Wszyscy zawodnicy, trenerzy, instruktorzy, opiekunowie mają obowiązek do czasu wejścia na tor lodowy posiadać zasłonięte usta i nos.
 
Wszyscy zawodnicy, którzy prowadzą rozgrzewkę w ćwiczeniach biegowych mają prawo w tym czasie mieć odsłonięte usta i nos.
 
Podczas wejścia na tor lodowy wszyscy są zobowiązani posiadać zasłonięte usta i nos.
 
Zawodnicy, którzy rozpoczynają trening w pozycji łyżwiarskiej, mogą mieć odsłonięte usta i nos i wykonywać ćwiczenia bez zakrycia twarzy.
 
Po zakończonym odcinku jazdy na łyżwach wszyscy zawodnicy mają obowiązek mieć zasłonięte usta i nos.
 
Wszyscy trenerzy/instruktorzy/opiekunowie w trakcie zajęć sportowych zarówno na śródtorzu jak i na lodzie w pozycji stojącej mają obowiązek mieć zasłonięte usta i nos.
 
III. Wymagania sanitarne po zakończonych zajęciach sportowych.
 
Po zakończonych zajęciach sportowych każdy ma obowiązek zachowania dystansu pomiędzy osobami (min. 2 metry).
 
Po zejściu z toru lodowego każdy jest zobowiązany do dokonania obowiązkowej dezynfekcji rąk.
 
Poruszanie się po obiekcie Areny Lodowej jest możliwe wyłącznie z zasłoniętymi ustami
i nosem.
Źródło: Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij