Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Nowy zarząd spółki Lechia SA

Rada Nadzorcza spółki Lechia SA, w skład której wchodzą: Marta Tokarska-Zdulska, Grzegorz Glimasiński oraz Anna Majewska, oddelegowała dziś ‒ zgodnie z art. 388 § 1 Kodeksu spółek handlowych ‒ p. Annę Majewską do zarządu spółki.

Następnie p. Anna Majewska powołała samoistnego prokurenta, którym został Michał Farmas. 

Dziś (29 kwietnia 2020 r.) zarząd wraz z radą nadzorczą udał się do obiektów zarządzanych przez spółkę celem komisyjnego otwarcia. Po przeprowadzeniu czynności organizacyjnych pani Anna Majewska wróci w poczet rady nadzorczej. Spółkę będzie reprezentował pan Michał Farmas. Do jego najważniejszych zadań będzie należało przygotowanie zaległego sprawozdania spółki, wdrożenie działań naprawczych i działań związanych z łączeniem spółek,  zapewnienie ciągłości dyscyplinom ‒siatkówce i piłce nożnej. Zadaniem strategicznym, które zostało postawione przed prokurentem Michałem Farmasem oraz Romanem  Derksem, prezesem Tomaszowskiego Centrum Sportu, będzie konsolidacja wszystkich miękkich dyscyplin sportowych w ramach jednej spółki – TCS.

 

Michał Farmas (biogram)

Michał Farmas ukończył wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, podyplomowo skończył Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, studia menadżerskie Audyt i Kontrola Wewnętrzna w Krajowej Szkole Administracji Publicznej, odbył  również szkolenia z zakresu audytu wewnętrznego oraz kontroli w administracji rządowej.

W swoim dorobku zawodowym Michał Farmas ma na koncie m.in. pracę w Ministerstwie Sportu i Turystyki. W latach 2012–2016 był dyrektorem w Departamencie Kontroli i Nadzoru, pełnił również funkcję rzecznika dyscyplinarnego w ministerstwie, był też przewodniczącym Rady Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij