Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Otwarcie Tomaszowskiego Centrum Usług Społecznych

W sobotę o godz.10.00-14.00 zapraszamy na dzień otwarty Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów przy ul. św. Antoniego 55 (dawny budynek przyjaźni).Dom Dziennego Pobytu dla Seniorów przy ul. Świętego Antoniego 55 to miejsce, w którym będzie można skorzystać z opieki terapeutycznej i medycznej, a także z licznych zajęć:  rehabilitacyjnych, plastycznych, muzycznych i ruchowych. W obiekcie wyremontowanych zostało jedenaście pomieszczeń. Zostały one pomalowane i odpowiednio oświetlone. W placówce nad seniorami czuwać będzie wykwalifikowany personel.

Inwestycja zrealizowana jest w ramach projektu „Tomaszowskie Centrum Usług Społecznych”. To wspólna inicjatywa miasta, powiatu tomaszowskiego, gminy wiejskiej Tomaszów, Fundacji NU-MED, Krajowego Stowarzyszenia Seniorów „Pasja” i Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Projekt uzyskał dofinansowanie z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi. Wartość całego przedsięwzięcia to blisko 5 mln zł.
Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij