Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-03-23

Park Rodego zmieni się nie do poznania

W kwietniu powinny rozpocząć się prace związane z renowacją Parku Rodego. Wybrany został już wykonawca. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Garden Designer Derkacz i Wspólnicy. Wartość umowy opiewać będzie na kwotę 893 501,36 złotych.Do przetargu wpłynęło siedem ofert. Najdroższa została złożona na kwotę blisko 1,5 mln zł. Oprócz ceny, jednym z kryteriów oceny ofert jest czas wykonania inwestycji. Nie może on jednak przekroczyć 28 października tego roku. Decyzją Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, nasze miasto otrzymało dotację na realizację tego zadania w wysokości 300 tys. zł.

Prace będą polegały na przebudowie istniejących i budowie nowych alejek spacerowych z przebudową oświetlenia parku oraz roboty polegające na konserwacji i odnowie zieleni, nowych nasadzeniach, wykonaniu placu zabaw, kącika rekreacyjnego oraz konserwacji pomników.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij