Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Piknik rodzinny „Postaw na rodzinę”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim po raz dziewiąty w ramach ogólnopolskiej kampanii pod hasłem „Postaw na rodzinę” promowanej przez Krakowską Akademię Profilaktyki zorganizował piknik rodzinny.

FOTo

Na piknik, który odbył się 13 czerwca zaproszono 79 rodzin - klientów MOPS w tym 164 dzieci. W maju i czerwcu odbywały się warsztaty dla rodziców, prowadzone przez psychologów zatrudnionych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Rodzice, którzy systematycznie uczestniczyli w warsztatach  otrzymali dyplomy i upominki dla dzieci.

Podczas pikniku dzieci brały udział w konkursach, malowały twarze, korzystały ze zjeżdżalni, basenu z piłeczkami,  foto budki rodzinnej, brały udział w zabawach prowadzonych przez animatora. Największym zainteresowaniem cieszyła się wata cukrowa i prażona kukurydza. Wszystkie dzieci zostały obdarowane prezentami.

FOTo

Piknik urozmaiciła wizyta Straży Pożarnej, która zapewniła ochłodę w postaci kurtyny wodnej i występ dzieci z Akademii Tańca Sportowego „ Aster”.
 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij