Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Piknik w rodzinny w Przedszkolu nr 17

Piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną z okazji Dnia Rodziny odbył się 1 czerwca w Przedszkolu nr 17.Impreza rozpoczęła się od wspólnego występu dzieci ze wszystkich grup , które wierszami i piosenkami pokazały jak bardzo kochają swoich rodziców. To dla nich przedszkolaki intensywnie ćwiczyły układ choreograficzny i piosenki, które uświetniły uroczystość. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: zabawy i konkurencje sportowe. Nie zabrakło również smacznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Niespodzianką okazało się przygotowane przez rodziców przedstawienie dla dzieci i zaproszonych gości zrealizowane na podstawie wiersza „Rzepka” pod kierownictwem Iwony Bernacik oraz Angeliki Szymańskiej. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków oraz rodziców dowodzą, iż piknik był udany.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij