Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Piłkarze Lechii rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki w poniedziałek 10 stycznia odbyli pierwszy oficjalny trening po długich urlopach i świąteczno-noworocznej przerwie. Tym samym podopieczni trenera Dominika Bednarczyka oficjalnie rozpoczęli okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2021/2022 I grupy III ligi.

Piłkarze w klubie pojawili się przed godziną 14. Najpierw odbyli rozmowę z trenerem Dominikiem Bednarczykiem, podczas której szkoleniowiec nakreślił plan pracy na najbliższe tygodnie. Około godziny 14:30 wszyscy udali się na boisko ze sztuczną nawierzchnią. Zajęcia trwały półtorej godziny i miały głównie charakter rozruchowy i wprowadzający. Brali w nich udział prawie wszyscy zawodnicy, którzy bronili zielono-czerwonych barw w rundzie jesiennej.

Sztab szkoleniowy pozostaje bez zmian. Drugim trenerem odpowiedzialnym za przygotowanie motoryczne będzie Krzysztof Pawłowski, asystentem trenera Mateusz Milczarek, kierownikiem drużyny Ryszard Juda, a fizjoterapeutą Marcin Pilecki.

W kolejnych dniach treningi będą miały podobnie charakter wprowadzający, ale z każdą kolejną jednostką obciążenie zajęć będzie wzrastać. Jeszcze w tym tygodniu wszyscy piłkarze przejdą testy wydolnościowe. Natomiast w sobotę pierwszy tydzień przygotowań zakończy gra wewnętrzna.
Źródło: Rzecznik prasowy KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij