Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Plan organizacyjny ma mecz 9 marca

W sobotę 9 marca o godzinie 14:00 piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozegrają pierwsze spotkanie w roli gospodarza w rundzie wiosennej I grupy III ligi. Ze względu na przebudowę Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów mecz z ŁKS Łomża odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Przedstawiamy zatem najważniejsze informacje organizacyjne.

Wstęp na mecz z ŁKS Łomża jest bezpłatny. Kibice na trybuny będą mogli dostać się tylko wejściem numer 2 znajdującym się od strony ulicy Browarnej. Otwarcie wejścia na trybuny nastąpi na godzinę przed rozpoczęciem meczu, czyli od 13:00. Przed meczem, w trakcie jak i po wszyscy będą mogli korzystać ze strefy gastronomicznej zlokalizowanej u góry sektora. Całkowity dochód ze sprzedaży gastronomicznej przeznaczony zostanie na Akademię Piłkarską Lechii. Dodatkowo obok znajdować się będzie stoisko z klubowymi gadżetami. Wzdłuż ulicy Ligi Morskiej i Rzecznej znajdować się będzie ogólnodostępny parking.  


mapa stadionu

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij