Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Podsumowali rok kulturalno-oświatowy

 

Miejski Ośrodek Kultury oraz Dzielnicowy Ośrodek Kultury podsumowały rok. Dla DOK-u i MOK-u był to rok wielu inicjatyw, działań, sukcesów i zmian.

Zdjęcie z podsumowania

DOK podsumowanie świętował w O.K. „TKACZ”. W trakcie spotkania można było wysłuchać informacji o najważniejszych osiągnięciach uczestników zajęć i instruktorów. W MOK-u spotkanie miało formę piknikową, podczas którego nie zabrakło atrakcji dla ciała i ducha. O ciało zadbali organizatorzy oraz rodzice uczestników zajęć artystycznych, którzy zasypali gości „wejściówkami” w postaci słodyczy, owoców, soków. Doznania duchowe zapewnili członkowie grup artystycznych działających w MOK-u.  W wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Ośrodka zaprezentowały się w trzech odsłonach, trzy grupy teatralne – najmłodsi - kilkuletni, starsi - nastolatkowie oraz już prawie dorośli adepci, niełatwej sztuki aktorskiej. Pozostałe prezentacje odbywały się w plenerze. Mocnym akcentem koncert plenerowy rozpoczął Chór Artis Gaudium, zatańczył zespół ArtDance, były pokazy akrobatyczne, prezentacja sztuki walki Capoeira, liczni wokaliści. Najmłodsi mogli korzystać z zabaw animacyjno-plastycznych i posilić się słodkim poczęstunkiem.  Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij