Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Polska Wielki Projekt ‒ zapraszamy do debaty o zmianach klimatycznych

Konferencja naukowa w ramach Kongresu Polska Wielki Projekt odbędzie się w sobotę, 7 marca w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Jego głównym punktem będzie panel dyskusyjny dotyczący zmian klimatycznych w Polsce oraz tego, czy i jak możemy się do nich przygotować. Wydarzenie będzie też dobrą okazją do porozmawiania z pracownikami tomaszowskiego magistratu i załatwienia swoich spraw.


Kongres Polska Wielki Projekt plakatKonferencja rozpocznie się o godz. 15. Jej głównym punktem będzie panel dyskusyjny ph. „Czy możemy zapobiec suszy?”. Wśród prelegentów znajdą się: Joanna Kopczyńska ‒ zastępca prezesa Wód Polskich ds. zarządzania środowiskiem wodnym, Paweł Sałek ‒ doradca Prezydenta RP ds. klimatu, Artur Michalski ‒ zastępca prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Krystian Szczepański ‒ dyrektor Instytutu Ochrony Środowiska, Kazimierz Perek ‒ dyrektor RDOŚ w Łodzi, mecenas Jędrzej Bujny ‒ prawnik specjalizujący się w tematyce komunalnej, a także Tomasz Duda ‒ dyrektor techniczny Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Skierniewicach.

Przy okazji konferencji odbędzie się również Dzień Otwarty w tomaszowskim Urzędzie Miasta. Na parterze w budynku A (hol główny) od godz. 11 do godz. 15 dyżurować będą pracownicy poszczególnych wydziałów merytorycznych, którzy będą udzielać informacji mieszkańcom.

Dyżur pełnić będą przedstawiciele wydziałów: Ochrony Środowiska; Inwestycji; Architektury; Gospodarki Nieruchomościami; Ewidencji Ludności i Działalności Gospodarczej (będzie np. można złożyć wniosek  o wydanie dowodu osobistego); Podatków i Opłat; Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia; Edukacji.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij