Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Pomagaliśmy Julce i Szymonowi

Jarmark Bożonarodzeniowy, koncert Moniki Gruszczyńskiej,  Teatr Ognia – w ten weekend w Tomaszowie odbywało się wiele imprez. Przy ich okazji zbierane były fundusze na pomoc dla Szymona i Julii. Wyniki zbiórek są imponujące.

Zdjęcie z Jarmarku podczas, którego zbierano fundusze

Dla Julii zebrano łącznie ponad 6,300 zł. Zbiórka była prowadzona w trakcie Jarmarku m.in. przez Zespół Szkół nr 4 do którego dziewczynka uczęszcza. Pomogło również Miejskie Centrum Kultury i Miejska Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Abstynenckie „AZYL”.   Julia Bąk, uczennica Zespołu Szkół nr 4, choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną z zespołem chłonniaka. Obecnie jest w trakcie leczenia podtrzymującego remisję oraz rehabilitacji, która pomaga jej wrócić do sprawności fizycznej.

Dla Szymona zbierano fundusze podczas koncertu Moniki Gruszczyńskiej. W jego trakcie pozyskano ponad 2,400 zł.  W pomoc zaangażował się m.in. Zespół Szkolno-Przedszkolny, do którego uczęszcza chłopiec.  Szymon Golewski jest uczniem II Szkoły Podstawowej nr 7. Cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Jest w trakcie chemioterapii.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij