Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Pozyskaliśmy kolejne środki na wsparcie dzieci i młodzieży

85 550 złotych – na taką kwotę opiewa dotacja, którą miasto otrzymało na projekt „Wsparcie na starcie” w ramach dofinansowania zadań w zakresie wspierania rodziny w konkursie „SAMORZĄD PRZYJAZNY RODZINIE 2024”. Pozwoli to na organizację warsztatów: kompetencyjnych dla młodzieży, z podstaw mediacji rówieśniczej, filmu animowanego i teatru oraz na zorganizowanie zajęć sportowych.

Tym samym realizacja projektu posłuży wyrównaniu szans dzieci i młodzieży, zapewnieniu atrakcyjnej oferty przy organizowaniu czasu wolnego, a także rozwijania talentów i uzdolnień.

Warsztaty kompetencyjne dla młodzieży wskażą uczestnikom jak komunikować się bez stosowania przemocy werbalnej; warsztaty z podstaw mediacji rówieśniczej skupią się na procesie rozwiązywania sporów lub konfliktów, warsztaty filmu animowanego nauczą dzieci i młodzież realizacji filmów animowanych, natomiast warsztaty teatralne pozwolą im zdobyć umiejętności aktorskie i pewność siebie. Oprócz warsztatów zostaną zorganizowane również zajęcia sportowe dla tych uczniów i uczennic, które nie uczestniczą w żadnych klubach sportowych.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij