Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-11-10

Program rewitalizacji miasta. Konsultacje dla mieszkańców i NGO do 22 listopada

Pięć dni dłużej potrwają konsultacje społeczne projektu „Programu Rewitalizacji Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2016 - 2020”. Uwagi mogą również zgłaszać przedstawiciele sektora pozarządowego.Przedłużenie terminu konsultacji społecznych projektu programu rewitalizacji miasta

Konsultacje społeczne projektu „Programu Rewitalizacji Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2016 - 2020” zostały przedłużone do 22 listopada br.

Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi za pomocą formularza konsultacji, który można składać: drogą korespondencyjną (liczy się data wpływu do Urzędu Miasta, na adres Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. POW 10/16, 97-200 Tomaszów Mazowiecki), drogą elektroniczną (rozwoj@tomaszow-maz.pl) i osobiście do siedziby Urzędu Miasta.

Przypomnijmy, że w celu zebrania propozycji do ww. projektu 15 listopada 2016 r. o godz. 15.00 w Sali obrad Urzędu Miasta zostanie również przeprowadzone pierwsze spotkanie konsultacyjne.

Konsultacje społeczne dla NGO

Od 10 do 22 listopada trwać będą konsultacje projektu „Programu Rewitalizacji Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2016-2020” dla lokalnych podmiotów  sektora pozarządowego.

Uwagi można zgłaszać za pomocą formularza konsultacji i spotkania z organizacjami, o którym będziemy wkrótce informować.  

Wypełniony formularz można przekazać drogą korespondencyjną (liczy się data wpływu do Urzędu Miasta) na adres Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. POW 10/16 97-200 Tomaszów Mazowiecki, w sposób elektroniczny na adres: rozwoj@tomaszow-maz.pl lub osobiście do siedziby Urzędu Miasta.

Uwagi i opinie z datą wpływu po 22 listopada br. nie będą rozpatrywane.

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Główny specjalista ds. rozwoju gospodarczego.


Projekt Programu

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij