Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Propagują rodzicielstwo bliskości

Stowarzyszenie „Absolutna Bliskość” w środę, 9 października zorganizowało I Tomaszowski Finał Tygodnia Bliskości połączony z obchodami pierwszego roku działalności tej organizacji.

absolutna bliskość1 
Podczas spotkania wręczono m.in. podziękowania osobom i instytucjom, które na co dzień wspierają działalność stowarzyszenia. Wśród wyróżnionych znalazła się wiceprezydent Tomaszowa Mazowieckiego Izabela Śliwińska.

Były pogadanki o chustach i karmieniu piersią z doradcą noszenia i certyfikowanym  doradcą laktacyjnym oraz pierwszy tomaszowski #sss challenge na ilość zebranych w tym samym miejscu i w tym samym czasie chust i nosideł. Rozstrzygnięto również konkurs wiedzy o stowarzyszeniu.

Stowarzyszenie „Absolutna Bliskość” powstało w Tomaszowie Mazowieckim w 2018 roku. Tworzą go mamy, które chcą się dzielić swoimi doświadczeniami i problemami na temat pielęgnacji i wychowania dzieci. Promują też rodzicielstwo bliskości i ekologiczne rozwiązania w opiece nad maluchami.  

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij