Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Przetarg rozstrzygnięty. Budujemy kolejny żłobek!

Na osiedlu Niebrów powstanie nowoczesny żłobek. Przetarg rozstrzygnięty, znamy wykonawcę. To kolejne 90 miejsc dla maluszków z Tomaszowa Mazowieckiego. Wykonawcę wyłoniono w drugim postępowaniu przetargowym, dzięki temu obniżono kwotę budowy o ponad 1 mln zł.

- Doświadczenie nas nie zawiodło, opłacało się poczekać dwa tygodnie. Inwestujemy w dzieciaki przypomnę, że w naszym żłobkach obowiązują i obowiązywać będą atrakcyjne zniżki – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

Najniższą ofertę budowy żłobka złożyła firma KRZYSZTOF PROKOP AMB BUDOWNICTWO - 15 239 000,00. zł. Przypomnijmy miasto pozyskało 3 663 045,09 dofinansowania na tę budowę.

- W momencie pojawiania się programów wspierających tworzenie miejsc w żłobkach w ramach np. KPO, od razu będziemy wnioskować o kolejne środki na ten cel, tak by w jak najmniejszym stopniu angażować środki własne – dodaje prezydent Witko.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij