Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Punkt Szczepień Powszechnych w Arenie - informacja

W Punkcie Szczepień Powszechnych w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim szczepienia przeciwko COVID -19 odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 10-17.  Oprócz szczepionek Pfizer, Moderna, Astra Zeneca, w piątek 16 lipca, będzie można się zaczepić jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson.

Rejestracja pacjentów odbywa się w Arenie Lodowej (drugie wejście do Areny), natomiast poczekalnie rozlokowane zostały na widowni podzielonej na 2 sektory. Sektor 1 – dla oczekujących na szczepienie; Sektor 2 – dla osób po odbytym szczepieniu. Jednocześnie wyznaczono oddzielne wyjście dla zaszczepionych. Obsługę medyczną zapewnia Tomaszowskie Centrum Zdrowia (szpital). Zarejestrować się oraz informacje o szczepieniach w PSP Arena Lodowa można uzyskać pod numerami telefonów: 534 152 930; 796 715 015.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij