Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2022-03-14

Recital Krystyny Tkacz – zmiana terminu

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim informuje, że recital Krystyny Tkacz zaplanowany na 26 marca br. o godz. 19 w ramach XV Tomaszowskich Teatraliów przeniesiony zostaje na 3 kwietnia na godz. 18. Miejsce wydarzenia – MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 – pozostaje bez zmian.


Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność i będą upoważniać nabywcę do wejścia na recital Krystyny Tkacz w nowym terminie. W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie w zmienionym terminie bilety zakupione stacjonarnie w kasie Miejskiego Centrum Kultury można zwrócić do 21 marca br. (przy zwrocie należy przedstawić paragon) w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16).

Osoby, które chcą zwrócić bilety zakupione online, prosimy o kontakt z portalem Biletyna.pl.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

DODATKOWE INFORMACJE

Miejsce koncertu: Tomaszów Mazowiecki, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50.

Sprzedaż biletów:
www.mck-tm.pl (kafelek Kup bilet),
biletyna.pl (https://biletyna.pl/event/view/id/227360)
oraz stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 w godz. 8-16.

Informacje o artyście
Krystyna Tkacz
aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, piosenkarka. Absolwentka liceum muzycznego i szkoły baletowej przy Operze Wrocławskiej oraz Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Na swoim koncie ma płyty: Śpiewający aktorzy (1988), W drodze pod wiatr. Złota kolekcja (2003), Krystyna Tkacz śpiewa Kurta Tucholsky’ego (2010) oraz Koncerty w Trójce vol. 3. Nie jesteś sama. Piosenki Agnieszki Osieckiej (2013).
Widzom znana jest m.in. z ról: Kotkowej w serialu „Alternatywy 4”, działaczki wiejskiej z filmu „Galimatias, czyli kogel mogel II”, królowej z „Pierścienia i róży”, korepetytorki w „Job, czyli ostatnia szara komórka” czy popularnych seriali: „Barwy szczęścia”, „Świat według Kiepskich”, „Miodowe lata”, „Druga szansa”, „Na sygnale”.
W 2013 r. Krystyna Tkacz została odznaczona Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Podczas recitalu w Tomaszowie Mazowieckim Krystyna Tkacz wykona kompozycje: Agnieszki Osieckiej, Krzysztofa Komedy, Jerzego Wasowskiego, Bertolda Brechta, Kurta Tucholsky’ego, Piotra Bukartyka i innych. Ta muzyczna prezentacja to skromny wybór z dotychczasowych dokonań artystki na niwie piosenki, która jest jej żywiołem. 

 

 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij