Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Rozpoczęła się rekrutacja do klas I szkół podstawowych

1 marca 2022 roku rozpoczęła się rekrutacja do klas I szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę – Miasto Tomaszów Mazowiecki, natomiast od 14 marca 2022 roku rozpocznie się rekrutacja do oddziałów sportowych klas IV w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę – Miasto Tomaszów Mazowiecki.

Tegoroczna rekrutacja do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych zostanie przeprowadzona przy pomocy systemu elektronicznego. Od 7 marca 2022 roku udostępniona zostanie w systemie Nabór 2022 https://nabor.pcss.pl oferta przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Na stronie internetowej https://nabor.pcss.pl/tomaszowmazowiecki/przedszkole/ umieszczono informacje o tomaszowskich przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych wraz z ich wykazem. W serwisie internetowym Nabór 2022, dotyczącym naszego miasta, zamieszczono szczegółowe informacje, przydatne w okresie rekrutacji oraz niezbędne dokumenty do wypełnienia i pobrania.

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, prowadzonych przez Gminę - Miasto Tomaszów Mazowiecki oraz kryteria stosowane w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych znajdują się na stornie https://www.tomaszow-maz.pl/urzad-miasta/wydzialy/wydzial-edukacji/edukacja2/rekrutacjaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij