Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Siatkarki z „dziesiątki” najlepsze w powiecie w czwórkach klas szóstych

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków wygrały zawody w piłce siatkowej czwórek klas szóstych na szczeblu powiatowym i awansowały do ½ zawodów wojewódzkich.


zawody czwórek dziewcząt siatkówka SP 10

Turniej rozpoczął się od rywalizacji na szczeblu miejskim, w której dziewczęta z SP nr 10 wzięły udział 30 stycznia. Występując jako gospodynie, nie były zbyt gościnne dla rywalek. Wygrały zawody, pokonując zespół ze Szkoły Podstawowej nr 13 2:0 w setach i tym samym awansowały do zawodów powiatowych.

Te odbyły się 5 lutego. W półfinale dziewczęta z "dziesiątki" pokonały drużynę ze Szkoły Podstawowej w Wiadernie 2:0 w setach, zaś w finale zwyciężyły ponownie ze Szkołą Podstawową nr 13 wynikiem 2:1 w setach. Tym samym zawodniczki SP nr 10 wygrały zawody powiatowe i awansowały do ½ zawodów wojewódzkich.

W rozgrywkach udział brały: Agata Bożyk, Natalia Kaczmarek, Amelia Kwaśniczko, Daria Stawiana, Julia Stroińska, Sandra Ziułkowska (wszystkie z klasy 6S), Oliwia Pilecka, Jowita Brzezińska (obie z klasy 7S). Opiekunem zespołu jest Dariusz Rogulski, zaś trenerem siatkarek Krzysztof Filipowicz.

Źródło: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij