Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

SP nr 1 będzie miała nową windę!

W Szkole Podstawowej nr 1 niebawem pojawi się nowa winda w miejsce urządzenia wyłączonego z użytku. Miasto pozyskało na ten cel środki w wysokości 100 000, 00 zł. Umowa o powierzenie grantu w tej właśnie wysokości w ramach projektu „Dostępny samorząd – granty” została już podpisana.

Inwestycja skierowana jest do osób niepełnosprawnych i starszych. Montaż nowej windy przyczyni się do poprawy dostępności budynku szkoły dla osób z ograniczeniami w poruszaniu się.

Grant został przyznany Miastu w ramach projektu „Dostępny samorząd - granty” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 na zadanie pn.: „Modernizacja windy dla osób niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim”. Przyznany grant wspiera JST w spełnieniu wymogów dostępności określonych w ustawie z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij