Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Speedway w Tomaszowie Mazowieckim: Znamy nowy termin

Ważna informacja od organizatora European Individual Ice Speedway Championship. Mistrzostwa, które pierwotnie miały odbyć się w marcu w Arenie Lodowej, zostały przełożone na 5 grudnia 2020 roku.

Pierwotnie impreza miała odbyć się 21 marca, jednak z uwagi na wystąpienie sytuacji pandemicznej związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, organizatorzy zmuszeni byli ją odwołać

Cieszymy się, że udało się znaleźć optymalny dla wszystkich termin i liczymy, że w grudniu impreza będzie się mogła odbyć bez przeszkód z udziałem kibiców  – mówi Piotr Szymański, przewodniczący Komisji Wyścigów Torowych FIM Europe.

Turniej, który wyłoni najlepszego zawodnika Starego Kontynentu będzie rywalizacją jednodniową. Dzień wcześniej, 4 grudnia, odbędzie się sesja treningowa. W stawce zobaczymy 16 zawodników z 10 państw, w tym jednego reprezentanta naszego kraju – Michała Knappa (ŻURAW Gdańsk).

Ważna informacja dla kibiców! Organizator podkreśla, że bilety kupione na marcowy termin imprezy nie zachowują ważności. Operator systemu biletowego, dokonuje zwrotów środków za wejściówki. Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, organizator prosi o kontakt mailowy pod adresem: zwroty@speedwayevents.pl.

Kwestia udziału publiczności w zawodach będzie zależała od aktualnych przepisów dotyczących sytuacji epidemicznej w kraju.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij