Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Światowy dzień autyzmu. Happening na pl. Kościuszki

Tomaszów zaświecił na niebiesko w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. 2 kwietnia Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Autyzmem "Iskierka" zorganizowało happening na pl. Kościuszki, a wieczorem na niebiesko podświetlone zostały budynki m.in. Urzędu Miasta i Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych.

Światowy dzień autyzmu. Happening na pl. Kościuszki

Od godz. 10 na pl. Kościuszki, przy specjalnym stoisku można było uzyskać informacje na temat autyzmu, dostępnej terapii, radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Rodzice zrzeszeni przy stowarzyszeniu, dzielili swoim doświadczeniem. Natomiast osoby na co dzień pracujące z autystami wyjaśniali, jakie zachowania dziecka powinny niepokoić.

Dzieci mogły skorzystać z przygotowanych atrakcji i smakołyków. Wiele osób, które przyszły w tym czasie na pl. Kościuszki miało ze sobą niebieski element ubioru.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij