Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


TBO 2018: Przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 7 powstał Kącik edukacyjno – zabawowy

Kolejna inwestycja w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego została zrealizowana. Tym razem, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 powstał nowy kącik edukacyjno-zabawowy. Najmłodsi tomaszowianie mogą już korzystać z przygotowanych atrakcji.


kącik edukacyjno-zabawowy

Zestaw edukacyjno - zabawowy składa się z huśtawki metalowej potrójnej z bocianim gniazdem i dwoma siedziskami, zestawu do wspinaczki, ławki metalowej z oparciem i siedziskiem drewnianym, kosza stalowego na śmieci,  tablicy informacyjnej, figur szachowych z tworzywa sztucznego, huśtawki wagowej, gry edukacyjnej, betonowego stołu do gry w ping ponga, betonowego stołu do gry w piłkarzyki, domku gospodarczego z tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne,   oraz ławka okrężna ustawiona wokół drzewa-  stalowa z siedziskiem drewnianym.

Wykonana została też siłownia zewnętrzna (rowerek, biegacz, narty) z tabliczkami instruktarzowymi.

Koszt inwestycji to 147.770,00 zł. Zadanie zrealizowała firma Zakład Urządzania  i Konserwacji Zieleni s.c. – Jerzy Zysiak, Radosław Zysiak, Izabela Święcka


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij