Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

TBO 2018. Schronisko dla zwierząt ma nowy samochód

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta zakupił nowy samochód na potrzeby schroniska dla bezdomnych zwierząt. Inwestycja została zrealizowana w ramach trzeciej edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

FOTO


Samochód marki Dacia Dokker Van Confort 1,6 SCE 100 LPG jest przystosowany do przewozu zwierząt. Pojazd został wyposażony w instalację gazową. Niebawem zostanie zarejestrowany i odpowiednio oznakowany.

Auto kosztowało 67 tys. zł. Środki pochodzą z trzeciej edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Na projekt „Poprawa warunków bytowych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim” zagłosowało 3628 tomaszowian. W ramach tego zadania zostanie zmodernizowana chłodnia w schronisku. Do jednostki trafi też tysiąc chipów.

Miasto systematycznie ogłasza kolejne przetargi na pozostałe projekty wybrane do realizacji w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Część postępowań zostało jednak unieważnionych ze względu na zbyt drogie oferty. Mając  na uwadze wagę aktywności lokalnej społeczności w TBO, już na wrześniowej sesji Rady Miejskiej radni zajmą się projektem uchwały o zwiększeniu środków na wykonanie zadań budżetu obywatelskiego.

 

 


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij