Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tomaszów na Mixerze Regionalnym

Tomaszów Mazowiecki zaprezentuje się podczas tegorocznego Mixera Regionalnego, który odbędzie się 7 września br. w Rawie Mazowieckiej. Mixer Regionalny promuje atrakcje turystyczne o charakterze unikatowym w skali kraju i Europy. 
mixer regionalny 2019 rawa mazowiecka

Będą konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych również ruchomy model młyna i warsztaty o powstawaniu mąki. Będzie można również spotkać lokalnych artystów, którzy prezentują swoje prace; rzeźby, wycinanki, ceramikę, hafty, spróbować pysznych, lokalnych wyrobów, z których słynie nasz region.

W imprezie biorą udział samorządy z całego województwa, koła gospodyń wiejskich, lokalne grupy działania oraz instytucje publiczne, które współorganizują działania towarzyszące.

Nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci.

Na scenie w Rawie Mazowieckiej wystąpi Kamil Bednarek. Przed jego występem publiczność rozgrzeje The Klenczon Experience.

Tomaszów Mazowiecki to doskonałe miejsce do turystyki weekendowej. Odwiedzenie naszego stoiska podczas Miksera Regionalnego pozwoli na zaplanowanie wspaniałej rodzinnej wycieczki! Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij