Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2022-04-07

Tomaszowscy medaliści w Taekwon-do

Blisko 200 zawodników wzięło udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików I Dzieci oraz Eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów I Juniorów Młodszych w Taekwon-do, które odbyły się 2 kwietnia w SP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim.

Najmłodsi zawodnicy rywalizowali w torze przeszkód, układach formalnych oraz walkach na pianki. Natomiast starsi w konkurencjach układów, walk i technik specjalnych. Tomaszowianie wielokrotnie stawali na podium. Na największe wyróżnienie zasługują Julia Majda, która została najlepsza Juniorką turnieju zdobywając złoty medal w walkach -55kg juniorek oraz srebrny w konkurencji układów uczniowskich juniorek. Zuzanna Mieszczankowska, która zdobyła złoty medal w układach uczniowskich juniorek i brąz w walkach do 60 kg, oraz Alex Wójcik, który wygrał kategorie walk Juniorów Młodszych do -52kg.  

Wydarzenie objęte było patronatem prezydenta miasta Tomaszowa Mazowieckiego.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij