Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Tomaszowscy panczeniści wyróżnieni

Karolina Bosiek, Karolina Gąsecka, Natalia Jabrzyk, Daria Kopacz i Mateusz Owczarek otrzymali specjalne wyróżniania od prezesa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego Romana Derksa i prezydenta Marcina Witko za ostatnie osiągnięcia sportowe. Trenerami tomaszowskich łyżwiarzy są Jolanta i Wiesław Kmiecikowie.

FOTO

We wtorek (27 marca) w Urzędzie Miasta, prezes PZLS Roman Derks i prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko nagrodzili Karolinę Bosiek za wicemistrzostwo świata juniorów  w łyżwiarstwie szybkim w Salt Lake City. Wyróżnili też Karolinę Gąsecką i Natalię Jabrzyk, z którymi 18-latka zdobyła brązowy medal w sprincie drużynowym.

W trakcie spotkania nagrodzono Darię Kopacz i Mateusza Owczarka, którzy znaleźli się w gronie zwycięzców klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w sezonie 2017/2018. Specjalne wyróżniania otrzymali trenerzy Klubu Sportowego Pilica Tomaszów Mazowiecki Jolanta i Wiesław Kmiecikowie.

FOTo

Prezes Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego podziękował prezydentowi Marcinowi Witko za okazaną pomoc i wsparcie w organizacji Mistrzostw Świata Juniorów w short tracku, które odbyły się w Arenie Lodowej.

FOTO

FOTO
Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij