Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-12-15

Tomaszowskie firmy nagrodzone w konkursie Skrzydła Biznesu

Trzy tomaszowskie firmy zostały nagrodzone w konkursie Skrzydła Biznesu, organizowanym przez Dziennik Gazeta Prawna. Rembor Budownictwo Sp. z o.o. zajęła 3 miejsce w Polsce w kategorii małe przedsiębiorstwo, a na liście wojewódzkiej wyróżniono Budmar Sp. z o.o w kategorii małych oraz Joka Sp. z o.o. w kategorii średnich przedsiębiorstw.

W ramach konkursu wyróżniono i nagrodzono firmy wiarygodne i charakteryzujące się najlepszymi wynikami finansowymi. Zwycięzców wyłoniono w dwóch etapach. W pierwszym, z bazy danych firmy Bisnode Polska zostały wytypowane małe i średnie przedsiębiorstwa, których obrót nie przekroczył 200 mln zł w okresie od dnia 1 stycznia do dnia 31 grudnia każdego roku poprzedzającego kolejną edycję Rankingu Skrzydła Biznesu. W kolejnej fazie wyłonione zostały firmy, które w ocenie organizatora rankingu są firmami: o minimalnym ryzyku współpracy; w latach 2013/2014 wykazały się dodatnią dynamiką wzrostu sprzedaży; nie są w stanie upadłości i likwidacji; terminowo złożyły do KRS sprawozdania finansowe za ostatni rok obrachunkowy. Ranking powstał w podziale na kategorie utworzone według obrotów firm i obejmuje przedsiębiorstwa mikro (obrót firmy do 8 mln zł), małe (obrót firmy do 40 mln zł), średnie (obrót firmy do 200 mln zł).

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij