Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

"Trochę wspomnień z tamtych lat". Koncert dla seniorów [ZDJĘCIA]

Po raz 5. w Tomaszowie Mazowieckim odbył się koncert dla seniorów "Trochę wspomnień z tamtych lat". Gwiazdami tegorocznej edycji wydarzenia byli Barbara Kania, Aleksandra Jagodzińska i Krzysztof Jagodziński. Sala kina Włókniarz pękała w szwach.

FOTO

Koncert odbył się w sobotę, 20 stycznia. Na scenie wystąpili tomaszowscy artyści m.in. chór Sanktuarium Świętego Antoniego, Szymon Pietruszczak, Klaudia Rybak, Alicja Kondaszewska, Izabela Rybak, Martyna Majda, Paulina Piątkowska i Marcin Rybak. Po koncercie dla wszystkich widzów przygotowano poczęstunek.

Wydarzenie poprowadzili Iwona Rybak i Tomasz Pawlik. Koncert odbył się z inicjatywy Caritas przy Sanktuarium Świętego Antoniego, Rycerzy Kolumba, prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko i I klasy menadżerskiej w II Liceum Ogólnokształcącym.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij