Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Uczniowie rozpoczęli upragnione wakacje [ZDJĘCIA]

5368 uczniów ze szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych zakończyło w środę rok szkolny 2018/2019. Przed nimi ponad dwumiesięczne wakacje.

koniec roku 2018/2019

List prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019:

 

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy Oświaty,
Drodzy Uczniowie i Rodzice

 

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019, pragnę serdecznie pogratulować i złożyć życzenia wszelkiej pomyślności wszystkim pracownikom tomaszowskiej oświaty, uczniom i rodzicom.

Drodzy Uczniowie,

przed Wami upragnione wakacje, czas odpoczynku od książek, porannego wstawania i stresu przed kartkówkami. Gratuluję Wam osiągniętych wyników w nauce, zdobytych wyróżnień, nagród i sportowych sukcesów. Ogromnie cieszy mnie Wasz entuzjazm i umiejętne wykorzystanie szans jakie stwarza Wam szkoła. Życzę Wam wspaniałego wypoczynku, wielu inspirujących przygód i zapału, gdy z nowymi siłami będziecie wracać do szkół.

Drodzy Rodzice,

Wasze wsparcie i troska to ważne elementy w procesie edukacji Waszych dzieci. Szczególnie dziękuję tym rodzicom, którzy aktywnie angażowali się w życie szkoły i zawsze służyli swoją radą i pomocą. Życzę Wam wszystkim wymarzonych, spędzonych wspólnie z dziećmi, rodzinnych wakacji, dobrego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń.

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy tomaszowskiej oświaty,

to nie był łatwy rok dla tomaszowskiej oświaty. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy zaangażowali się w przeprowadzenie egzaminów w naszym mieście i nie pozostawili uczniów samych sobie. Dziękując za codzienną pracę dydaktyczną, wychowawczą i administracyjną życzę radosnych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Marcin Witko
Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij