Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

W Święto Trzech Króli lodowisko bezpłatne

W Święto Trzech Króli lodowisko na pl. Kościuszki będzie czynne bezpłatnie w godz. 14.00 - 21.00. Na ślizgawkę zaprasza Galeria Tomaszów i prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

Lodowisko

Podobnie jak w Święta Bożego Narodzenia czy Nowy Rok, również w Święto Trzech Króli z lodowiska będzie można skorzystać bezpłatnie.

Przypomnijmy, że obiekt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 21, a w soboty i niedziele w godzinach 14 – 21. W dni nauki szkolnej, wejścia dla grup są przewidziane w godzinach od 9 do 15. Od 15 do 17 trwa przerwa techniczna. Dzieci do 12 roku życia mogą wejść na lodowisko tylko z opiekunem.  

Bilety można zakupić w Informacji Turystycznej. Wejścia na lód są możliwe o pełnych godzinach. Jednorazowo na ślizgawce może przebywać około 70 osób. 

Cennik: 
2.50 zł – bilet ulgowy (dzieci do 16 roku życia z legitymacją szkolną, oraz opiekunowie dzieci do lat 12). 
7 zł – bilet normalny 
5 zł – bilet grupowy dla maksymalnie 30 uczniów z tomaszowskich szkół 

Przy Informacji Turystycznej funkcjonuje punkt ostrzenia i wypożyczania łyżew. Na lodowisku towarzyszą nam dźwięki Radia Fama. Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne, ślizgawka będzie czynna do końca lutego.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij