Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wspaniały koncert z okazji Dnia Kobiet

Uroczysty Koncert z okazji Dnia Kobiet był okazją do złożenia wszystkim paniom, mieszkankom Tomaszowa Mazowieckiego serdecznych życzeń oraz wyrazów uznania za ich codzienną pracę, zaangażowanie na rzecz rodziny i rozwoju naszego miasta. Gwiazdami wieczoru był Andrzej Cierniewski i TM Orchestra pod dyrekcją Kamila Wrony. Na panie czekał również słodki poczęstunek.- Po pierwsze, chciałbym wszystkie panie przeprosić za wszystkie nasze błędy, za wszystkie nieprzyjemności, które wynikają z naszych charakterów. Po drugie, chciałem podziękować za to, że jesteście wrażliwe, że jesteście mądre, za to, że jesteście piękne, za to, że bez Was ten świat nie miałby żadnego sensu. Po trzecie, chciałbym złożyć Wam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i oczywiście tego, żebyście miały zawsze poczucie wielkiej wartości, żebyście nigdy nie odpuszczały, żebyście zawsze były silne, bo jeśli Wy będziecie silne to jestem pewny, że nasze miasto, Tomaszów Mazowiecki, też będzie silne. Wszystkiego dobrego! – życzenia paniom w imieniu wszystkich panów złożył prezydent Marcin Witko.Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w obiektywie Dariusza Kwapisiewicza.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij